TR / EN
GNY/LAP/URO Sistemler
Allen Medical,Genel Cerrahi,Üroloji,Laporoskopi,Kadın Doğum ve bu branşların tüm robotik ameliyatları için pozisyonlandırma/konumlandırma için standardın çok üstünde çok büyük avantajlar sağlayan özel bot şeklinde tasarlanmış farklı ürünler sunar. Allen Yellofins Stirrups litotomi konumlandırmasında altın standardı sunar. Yellofins Stirrups ile steril alan korunurken,abdüksiyon ve litotomi pozisyonunun kolayca elde edilmesi sağlanır.Yellofins ürününün özel olarak tasarlanmış bot ve kanat destek şeklinde ki tasarımı ile fibulanın üst kısmı desteklenirken,aynı zamanda hastanın pereneol sinirlerinde ki basınç azaltılarak ameliyat esnasında hekime kolaylık,hastaya için ise güvenlik ve konfor sağlar. Allen Ultrafin Stirrups,Yellofins Stirrups modelinin bir üst modeli olup,takviyeli taşıyıcı pisyon ve eklemleri ile 363 Kg.'a kadar olan hastalarda güvenle pozisyonlandırma ve konumlandırma sağlar. Allen Pediatrik Stirups ise her yaşta hastalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.Bu kategoride ayrıca Allen Junior PAL Stirrups ve Allen Little PAL Stirrups gibi daha küçük yaştaki hastalar içinde seçenekler bulunmaktadır.
GNY/LAP/URO Ürünler
Allen Medical'in jinekoloji, üroloji laporoskopi ve konumlandırma ürünleri özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.Obezite hastalarında, pediatrik hastalarda veya robotik ameliyatlarda kullanılmak üzere,konumlandırma ve pozisyonlandırma için mutlaka yenilikçi bir çözüm bulunmaktadır.
ürünleri incele
GNY/LAP/URO Disposable
Allen Medical'in jinekoloji, üroloji laporoskopi için tek kullanımlık ürünleri kan ve benzeri sıvılardan,tüm ekipmanlarınızı korumaya ek olarak ameliyat sırasında hastaların korunmasına da yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
ürünleri incele
GNY/LAP/URO Aksesuar
Allen Medical'in jinekoloji, üroloji laparoskopi ve aksesuarları özel konumlandırma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
ürünleri incele
Tel : 0212 281 98 13
Faks : 0212 281 69 07
Mail: info@amdmedikal.com
Her Hakkı Saklıdır © 2014 . AMD Medikal