TR / EN
Spinal Sistemler
Allen Medical Omurga ve omurga cerrahisinde hasta konumlandırmanın zorluklarına yardımcı olmak için yenilikçi çözümler sunmaktadır. Basit omurga prosedürlerinden en karmaşık omurga cerrahi prosedürlerine kadar tüm konumlandırma sistemleri standardın üzerinde bir çok seçenek sunar.
Spinal Ürünler
Allen Medical,ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun yeni nesil omurga konumlandırma ürünleri sunar. Tüm ürünler yüksek teknoloji ve güvenlik ile üretilmiş olup,hasta konforu ve hekim çalışma alanı en üst seviyeye çıkartılmıştır. Allen medikal'in geliştirmiş olduğu tüm çözümler karmaşık ya da basit omurga prosedürleri için bir çok farklı seçenek sunar.Tüm seçenekler için spinal ürün gruplarını inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ürünleri incele
Spinal Disposables
Allen disposables ürünler,hastanızın vücudunu uzun süren ameliyatlarda koruyarak oluşabilecek bası yaralarına karşı maksimum koruma sağlayarak konforlu yüksek bir konumlandırma sağlar. Allen disposable ürünler sadece hastalarınıza güven ve rahatlık sağlamakla kalmaz aynı zamanda ekipmanlarınızı da kan vb.sıvılardan koruyarak onları uzun yıllar sorunsuz olarak kullanmanıza yardımcı olur.
ürünleri incele
Spinal Aksesuarlar
Allen Medical tüm omurga prosedürleri için yan kol desteklerden,baş konumlandırma sistemlerine kadar geniş bir aksesuar yelpazesi sunar.
ürünleri incele
Tel : 0212 281 98 13
Faks : 0212 281 69 07
Mail: info@amdmedikal.com
Her Hakkı Saklıdır © 2014 . AMD Medikal