TR / EN
Ortopedi Sistemleri
Allen Medical diz prosedürleri ve daha fazlası,plaj sandalyeleri ve omuz ve kalça cerrahisi için lateral dekübit pozisyonları,kol ve el tabloları, diz pozisyonerleri de dahil olmak üzere ortopedi bölümü geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yenilikçi teknolojileri kullanarak üretilmiş tüm ürünlerimizi tüm ameliyat masalarında güvenli bir şekilde kullanarak ortopedik konumlandırma çözümlerine ulaşabilirsiniz.
Ortopedi Ürünler
Allen Medical omuz cerrahisi ,lateral dekübit pozisyon,kol ve el tabloları,traksiyon sistemleri gibi tüm ortopedi ameliyatları için geniş bir seçim sunarak tüm ortopedik konumlandırma ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla ürün seçeneği ile çözüm üretir.
ürünleri incele
Ortopedi Disposable
Allen Medical'in ortopedi için tek kullanımlık ürünleri kan ve benzeri sıvılardan,tüm ekipmanlarınızı korumaya ek olarak ameliyat sırasında hastaların korunmasına da yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.
ürünleri incele
Ortopedi Aksesuar
Allen Medical'in ortopedi aksesuarları ile tüm konumlandırma ve pozisyonlandırma seçeneklerinde hastalarınıza ekstra güvenlik ve konfor sağlayabilirsiniz.
ürünleri incele
Tel : 0212 281 98 13
Faks : 0212 281 69 07
Mail: info@amdmedikal.com
Her Hakkı Saklıdır © 2014 . AMD Medikal